STRAIGHT JONE'
€ 119,90 – € 119,99
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Tommy Hilfiger · DENTON SLIM STRAIGHT MW0MW44925 · blue · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 119,99Gratis verzendingiDEAL PayPal Klarna Visa Mastercardop voorraadBezorging: uiterlijk vr 23 oktPostNL DHL DPDRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 119,90€ 124,80 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk vr 23 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 26 aug 2026
Prijzen bijgewerkt op 26 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
We zijn net begonnen met prijzen volgen — over 30 dagen verschijnt de eerste grafiek hier.
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
26 augustus 2026
De huidige € 119,99 bij Peek & Cloppenburg NL is in lijn met de € 119,95 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Peek & Cloppenburg NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij Peek & Cloppenburg NL, 2 tot 4 dagen
Vragen en antwoorden (4)
Wat kost STRAIGHT JONE'?
De prijs van STRAIGHT JONE' ligt op dit moment tussen € 119,90 en € 119,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is STRAIGHT JONE' het goedkoopst?
Op dit moment is STRAIGHT JONE' het goedkoopst bij Peek & Cloppenburg NL, met een totaalprijs van € 119,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is STRAIGHT JONE' op voorraad?
Ja, STRAIGHT JONE' is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt STRAIGHT JONE' geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Peek & Cloppenburg NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze STRAIGHT JONE'.