Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40

  • Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40
  • Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40
Prijsverloop
Laagste
€ 127,00
Hoogste
€ 130,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 21 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 129,00
Laagste (93 dagen)
€ 127,00
Hoogste prijs
€ 130,00
Prijs gevolgd sinds
21 juni 2026

De huidige prijs van € 129,00 is het laagste punt van de afgelopen 93 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 129,00

Laagste

€ 127,00

Hoogste

€ 130,00

Gemiddeld

€ 128,86

Laagste prijs
€ 126,00 € 127,00 € 128,00 € 129,00 € 130,00 € 131,00
24 jun 24 jul 22 aug 21 sep

Prijzen gevolgd sinds 24 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Jordan
EAN 884776868954
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 1
Prijsklasse € 192,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 124,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 124,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40?

Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 kost op dit moment € 192,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 het goedkoopst?

Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 is op dit moment verkrijgbaar bij Joom Benelux voor € 124,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 129,00 is het laagste punt van de afgelopen 93 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 op voorraad?

Ja, Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 15 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Air Jordan 6 Rings 'Concord' 322992-104 40.

Verwante pagina’s