EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit

  • EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit
Prijsverloop
Laagste
€ 66,99
Hoogste
€ 84,63
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 25 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 66,99
Laagste (116 dagen)
€ 66,99
Hoogste prijs
€ 84,63
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 66,99 is het laagste punt van de afgelopen 116 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 66,99

Laagste

€ 66,99

Hoogste

€ 84,63

Gemiddeld

€ 67,58

Laagste prijs
€ 65,00 € 70,00 € 75,00 € 80,00 € 85,00
29 jun 29 jul 27 aug 26 sep

Prijzen gevolgd sinds 29 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Eglo
Model 94713
EAN 9002759947132
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Plafondverlichting
Winkels 2
Prijsklasse € 61,97 – € 84,63

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 september 2026

8,2/10 Slimme koop

De huidige € 61,97 bij bol.com ligt onder de € 73,30 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 11,33 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit?

De prijs van EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit ligt op dit moment tussen € 61,97 en € 84,63, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit het goedkoopst?

Op dit moment is EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 61,97 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 66,99 is het laagste punt van de afgelopen 116 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit op voorraad?

Ja, EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze EGLO Gita 2 Wand/Plafondlamp - LED - Lengte 600mm. - Chroom - Wit.

Verwante pagina’s