PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s)

  • PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s)
Prijsverloop
Laagste
€ 39,99
Hoogste
€ 41,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 41,99
Laagste (106 dagen)
€ 39,99
Hoogste prijs
€ 41,99
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 41,99. Het laagste punt in de afgelopen 106 dagen was € 39,99, het hoogste € 41,99.

Huidige prijs

€ 41,99

Laagste

€ 39,99

Hoogste

€ 41,99

Gemiddeld

€ 41,87

Laagste prijs
€ 40,00 € 40,50 € 41,00 € 41,50 € 42,00
27 jun 27 jul 25 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 27 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 9003399064296
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 2
Prijsklasse € 36,99 – € 41,94

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

6,1/10 Prima keuze

De huidige € 35,99 bij Conrad NL ligt onder de € 36,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Conrad NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 1,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (6)

Wat kost PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s)?

De prijs van PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) ligt op dit moment tussen € 36,99 en € 41,94, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) het goedkoopst?

Op dit moment is PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) het goedkoopst bij Conrad NL, met een totaalprijs van € 41,94 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 41,99. In de afgelopen 106 dagen was het laagste punt € 39,99 en het hoogste € 41,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) op voorraad?

Ja, PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s) geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Is er een refurbished of tweedehands versie van PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk(s)?

Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 36,99. Dat is € 4,95 goedkoper dan de laagste nieuwprijs van € 41,94.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze PC Electric Shark 0252-1 CEE-stekker 32 A 5-polig 1 stuk.

Verwante pagina’s