Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white
€ 5,54
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: NATAWA · white Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 5,54€ 10,54 prijs incl. verzendingiDEALop voorraadBezorging: uiterlijk di 1 decRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 22 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 22 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 7,81
- Laagste (143 dagen)
- € 3,83
- Hoogste prijs
- € 7,81
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 7,81. Het laagste punt in de afgelopen 143 dagen was € 3,83, het hoogste € 7,81.
Huidige prijs
€ 7,81
Laagste
€ 7,81
Hoogste
€ 7,81
Gemiddeld
€ 7,81
Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026
Huidige prijs
€ 7,81
Laagste
€ 3,83
Hoogste
€ 7,81
Gemiddeld
€ 7,00
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 7,81
Laagste
€ 3,83
Hoogste
€ 7,81
Gemiddeld
€ 7,00
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
22 oktober 2026
De huidige € 5,54 bij Joom Benelux is in lijn met de € 5,54 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 3,83, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.
Nadelen
- Stond eerder op € 3,83 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white?
Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white kost op dit moment € 5,54, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white het goedkoopst?
Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white is op dit moment verkrijgbaar bij Joom Benelux voor € 5,54. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 7,81. In de afgelopen 143 dagen was het laagste punt € 3,83 en het hoogste € 7,81 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white op voorraad?
Ja, Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white geleverd?
De snelste winkel levert binnen 13 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Passoire à casserole Égouttoir à casseroles ... white.